Hakkımızda

 5 yıldır sektörde olan firmamız İKRA PVC  Cam Balkon Alüminyum Doğrama  PVC Doğrama, Pileli sineklik, Alüminyum küpeşte, Kepenk Sistemleri, Cephe Sistemleri, Dekoratif Ayna alanlarında Kahramanmaraş’ta, satış ve sonrasında montaj hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz; “Fayda Gözeten Performans” vizyonu doğrultusunda alüminyum sektörüne odaklanan, Kahramanmaraş’ın en iyi şirketi olma yolunda tüm hızla çalışmaktadır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz alanlara büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak yatırımcılarımız için finansal ödüller üretmeyi amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

 

Vizyonumuz; “İKRA PVC  sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, Kahramanmaraş’ta  faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Kahraman Cam Balkon u gerçekten sürdürülebilir bir firma haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Geri Dön
whatsapp